Про нас

Волонтерський военпром - це постійно діюча виставка амуніції українського виробництва, тактичного спорядження і уніформи. Виставка знаходиться за адресою: Україна, м Київ, вул. Сковороди, 5А, другий поверх. Станція метро Контрактова Площа. Час роботи: Пн-Пт з 10 до 19, Сб з 10 до 18.

Враховуючи специфіку (адже все потрібно на вчора) ми намагаємося, щоб майже все можна було купити прямо на місці. Ми принципово не ставимо ніяких націнок, накруток та інших комерційних складових. У нас виставковий зал, в якому весь представлений товар має ціну виробника.

Для виробників:. Приходьте, показуйте свою продукцію. Якщо вона має відношення до реальності, виконана якісно і коштує конкурентних грошей - ми з вами домовляємося про залишок, підписуємо Договір, приймаємо накладну і тиснемо руки.

Ми можемо одягнути "від трусів до бронежилета" від однієї людини до декількох батальйонів (які ми вже одягнули). У нас є нижня білизна і верхній одяг, взуття, окуляри, шоломи, бронежилети, розвантаження всіх можливих типів, тюнінг для АК, медицина, спальники, каремати, ножі, не горюча форма, різноманітне спорядження, рюкзаки, підсумки і тд. Загалом - все, що потрібно солдатам і чого не доводиться чекати від МО і МВС. Крім того, завдання Координаційно-Аналітичного Центру при виставці - збір і аналіз інформації, відгуків про продукції, виявлення найбільш затребуваних течій, постійний моніторинг світових новинок від провідних виробників планети. Ми самі розробляємо і допомагаємо розробляти виробникам уніформу, спорядження, взуття і все інше - ділимося тим, чого не вистачає солдатам на війні, виступаємо сполучною ланкою між побажаннями бійців і можливостями / бажаннями виробників. Так само ми допомагаємо волонтерам у визначенні найбільш оптимальних комплектів для підшефних підрозділів, солдатам і родичам, командирам і тд в підборі найбільш зручного і якісного, а головне - функціонального набору амуніції.
Все для фронту! Все для перемоги! Разом ми сила! СЛАВА УКРАЇНІ!